AC2512FK-7W820RL
MFR.Part #
AC2512FK-7W820RL
JLCPCB Part #
C5937023
Description
-55℃~+155℃ 2W 820Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS