CFN-25JR-52-7K5
MFR.Part #
CFN-25JR-52-7K5
JLCPCB Part #
C19574105
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-500ppm/℃~+350ppm/℃ -55℃~+155℃ 250mW 7.5kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS