AC2512JK-07820RL
MFR.Part #
AC2512JK-07820RL
JLCPCB Part #
C231063
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS