MFR25SFBE52-90K9
MFR.Part #
MFR25SFBE52-90K9
JLCPCB Part #
C1370355
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS