MFR25SFRF52-6K19
MFR.Part #
MFR25SFRF52-6K19
JLCPCB Part #
C1743933
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS