MFR25SFRF52-6R19
MFR.Part #
MFR25SFRF52-6R19
JLCPCB Part #
C1751740
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.19Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS