MFR25SFRE52-32K4
MFR.Part #
MFR25SFRE52-32K4
JLCPCB Part #
C1745098
Description
-55℃~+155℃ 250mW 32.4kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS