PE2512FKE7W0R068Z
MFR.Part #
PE2512FKE7W0R068Z
JLCPCB Part #
C20160631
Description
2W 68mΩ Current Sense Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS