MF0207FTE52-40R2
MFR.Part #
MF0207FTE52-40R2
JLCPCB Part #
C1376048
Description
-55℃~+155℃ 40.2Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS