MFR25SFRE52-1K2
MFR.Part #
MFR25SFRE52-1K2
JLCPCB Part #
C1756429
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS