PNP3WVJT-73-56R
MFR.Part #
PNP3WVJT-73-56R
JLCPCB Part #
C1391889
Description
-40℃~+200℃ 3W 56Ω Wirewound Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL13mm Through Hole Resistors ROHS