MFR25SFRF52-82R5
MFR.Part #
MFR25SFRF52-82R5
JLCPCB Part #
C1744310
Description
-55℃~+155℃ 250mW 82.5Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS