MFR25SFBF52-1M5
MFR.Part #
MFR25SFBF52-1M5
JLCPCB Part #
C1376798
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS