MFR25SDRF52-3K48
MFR.Part #
MFR25SDRF52-3K48
JLCPCB Part #
C1748069
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS