AA0201FR-07174RL
MFR.Part #
AA0201FR-07174RL
JLCPCB Part #
C2102476
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 25V 50mW Thick Film Resistor ±1% ±300ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS