PE1206JRM7W0R033L
MFR.Part #
PE1206JRM7W0R033L
JLCPCB Part #
C1700844
Description
33mΩ 500mW Metal Film Resistor ±5% ±75ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS