MFR25SFBE52-750R
MFR.Part #
MFR25SFBE52-750R
JLCPCB Part #
C1369730
Description
-55℃~+155℃ 250mW 750Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS