PT1206FR-7W0R196L
MFR.Part #
PT1206FR-7W0R196L
JLCPCB Part #
C7262342
Description
-55℃~+155℃ 196mΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±75ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS