MFR25SFBE52-62R
MFR.Part #
MFR25SFBE52-62R
JLCPCB Part #
C1369844
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS