AA1206FR-1324RL
MFR.Part #
AA1206FR-1324RL
JLCPCB Part #
C6109720
Description
-55℃~+155℃ 24Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS