MFP50SBRE52-116K
MFR.Part #
MFP50SBRE52-116K
JLCPCB Part #
C3396311
Description
-55℃~+155℃ 116kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS