MFR25SDRE52-232R
MFR.Part #
MFR25SDRE52-232R
JLCPCB Part #
C3400498
Description
-55℃~+155℃ 232Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS