FMP-50JB-52-1K5
MFR.Part #
FMP-50JB-52-1K5
JLCPCB Part #
C1373887
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 500mW Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS