AT0603CRD073K9L
MFR.Part #
AT0603CRD073K9L
JLCPCB Part #
C2140917
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS