MFR-25FRFPN953R
MFR.Part #
MFR-25FRFPN953R
JLCPCB Part #
C1749415
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS