AT0805DRE07169RL
MFR.Part #
AT0805DRE07169RL
JLCPCB Part #
C2106087
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 169Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS