MFR-25FRFPN22R1
MFR.Part #
MFR-25FRFPN22R1
JLCPCB Part #
C1749245
Description
-55℃~+155℃ 22.1Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS