RC0805FR-07511KP
MFR.Part #
RC0805FR-07511KP
JLCPCB Part #
C6965869
Description
-55℃~+155℃ 125mW 511kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS