RC1206FR-101R3L
MFR.Part #
RC1206FR-101R3L
JLCPCB Part #
C6757505
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS