MFR200FBE73-73R2
MFR.Part #
MFR200FBE73-73R2
JLCPCB Part #
C1391784
Description
-55℃~+155℃ 2W 73.2Ω Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS