MFR200FBE73-1K02
MFR.Part #
MFR200FBE73-1K02
JLCPCB Part #
C3392290
Description
-55℃~+155℃ 1.02kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS