RT0402BRD0711R5L
MFR.Part #
RT0402BRD0711R5L
JLCPCB Part #
C852498
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS