MFR200FBE73-1K62
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFR200FBE73-1K62
JLCPCB Part #
C1390009
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 2W Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS