MFR200DRE52-1K5
MFR.Part #
MFR200DRE52-1K5
JLCPCB Part #
C3511827
Description
-55℃~+155℃ 1.5kΩ 2W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS