RT0402BRD072K1L
MFR.Part #
RT0402BRD072K1L
JLCPCB Part #
C852695
Description
-55℃~+155℃ 2.1kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS