YC248-FR-07113RL
MFR.Part #
YC248-FR-07113RL
JLCPCB Part #
C1734640
Description
113Ω 16 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x8 Resistor Networks, Arrays ROHS