MFR1WSFTE52-9K1
MFR.Part #
MFR1WSFTE52-9K1
JLCPCB Part #
C172960
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.1kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS