RT1206DRE07121RL
MFR.Part #
RT1206DRE07121RL
JLCPCB Part #
C872012
Description
-55℃~+155℃ 121Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS