AF0201FR-07237KL
MFR.Part #
AF0201FR-07237KL
JLCPCB Part #
C5556310
Description
-55℃~+155℃ 237kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS