MFR1WSFTE52-47K
MFR.Part #
MFR1WSFTE52-47K
JLCPCB Part #
C172950
Description
-55℃~+155℃ 1W 47kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS