AHA500FB-1R58
MFR.Part #
AHA500FB-1R58
JLCPCB Part #
C1567605
Description
1.58Ω 5W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS