MFR1WSFRF52-6K2
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-6K2
JLCPCB Part #
C1751784
Description
-55℃~+155℃ 1W 6.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS