MFR1WSFRF52-2K2
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-2K2
JLCPCB Part #
C1754948
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS