RE1206DRE079K31L
MFR.Part #
RE1206DRE079K31L
JLCPCB Part #
C4189560
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.31kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS