MFR1WSFRF52-45R3
MFR.Part #
MFR1WSFRF52-45R3
JLCPCB Part #
C3491947
Description
-55℃~+155℃ 1W 45.3Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS