FMP100FRE52-9K09
MFR.Part #
FMP100FRE52-9K09
JLCPCB Part #
C1761600
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS