AF122-FR-0712KL
MFR.Part #
AF122-FR-0712KL
JLCPCB Part #
C6118964
Package
0404
Description
12kΩ 2 4 62.5mW ±1% ±200ppm/℃ 0404 Resistor Networks, Arrays ROHS