MFR1WSFRE52-9K09
MFR.Part #
MFR1WSFRE52-9K09
JLCPCB Part #
C1751255
Description
-55℃~+155℃ 1W 9.09kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS