PNS270JT-73-22R
MFR.Part #
PNS270JT-73-22R
JLCPCB Part #
C1400429
Package
Plugin,D6xL12.6mm
Description
-55℃~+350℃ -70ppm/℃~+170ppm/℃ 2.7W 22Ω Wirewound Resistor ±5% 插件,D6xL12.6mm Through Hole Resistors ROHS