MFP50SCRD52-165K
MFR.Part #
MFP50SCRD52-165K
JLCPCB Part #
C3568251
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS